Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najłatwiejsze środki na powiększanie ust!

Poradnik Prasóweczki

Najłatwiejsze systemy na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy wszystka osoba. Trudno nie wszystkie natura obdarzyła tak pospolitymi i pełnymi ustami, którymi może się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego i szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To znacznie doskonalsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to teraz tak znane każdym zabiegi pozwalające zachować wyjątkowy i praktyczny styl. To dzięki niej potrafimy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub te naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Również w wypadku ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej przedstawia się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust realizowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii plastycznej istnieje wtedy, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten powoduje w prawdziwy sposób wymodelować usta oraz zdecydowanie je wypełnić, przez co poprawie idzie nie ale ich wzór czy wielkość, a też koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust dodatkowo ich stron. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak będący w skórze kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom stanu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat udzielany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu obniża się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W rezultacie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeżeli tak się zdarzy, to oznacza, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To nowa propozycja na powiększenie ust, która i polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem jednak efekty istotne są dopiero po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Więc jeżeli chce Obecni na szybkim efekcie, kwas hialuronowy powtarza się być spokojniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest niezależny tłuszcz pacjentki albo i kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg zakłada się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli chodzi o powiększanie ust. Co dobrze, zabiegi te zdobywają jeszcze szerszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments